Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj csak este az egészsé...

Miért fáj csak este az egészséges fogam?

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál, és teljes röntgen is készült.

Se lyuk, se gyulladás. Semmit nem talált.

A fogam viszont minden este annyira megfájdul, hogy gyógyszert kell bevennem.

Lassan két hete már.

Gyanakodtam arcüreggyulladásra is mert egyszer a szemem is fájt meg a fülem is azon az oldalon. De azóta sem.

Meg kb egy jó hónapja szedtem antibiotikumot szintén arcüreg gyanura.


2023. ápr. 18. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás tud ilyet okozni. Ha nemrég szedtél gyógyszert az okozhatta, de ha huzamosabb ideig fennáll menj el a háziorvoshoz.
2023. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló a probléma. Ha fenti fog neked is akkor lehet segít. Nekem az a helyzet hogy a foggyökér belelóg az arcüregembe és eléggé allergiás típus vagyok, szóval évente egyszer parlagfűszezonban kb 2-3 hónapig ömlik a taknyom, de tavasszal is van egy kicsi érzékenység, na meg a téli taknyos betegségek....

Egy szó mint száz most is érzem h fáj, egy konkrét fognál érzem, de ki is sugárzik.

2 fogorvos megerősítette hogy ez van, nem lehet vele mit kezdeni.

Ha picit is taknyos vagyok már kezdem érezni.

2023. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és este vízszintbe kerülsz több vér áramlik oda, azért is fájhat jobban. Illetve amelyik oldalon fekszel ott felgyűlik jobban a váladék.
2023. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!