Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig lejön a brekettem,...

Mindig lejön a brekettem, éjjelenként? Miert lehet? Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől van fogszabályzóm és nem volt olyan alkalom amikor nem jött volna le egy brekett sem. Legelőször az evés miatt jött le, olyanokat ettem. De most már tényleg nagyon figyelek rá de azt vettem észre hogy valahogy éjjel leszedem mindig ugyanarról a fogról a brekettet. És azzal együtt néha még a mellette lévőt is. Én csak arra tudok gondolni hogy csikorgatom a fogaimat, de erről meg nem tehetek. A fogorvos persze folyton ideges, most legközelebb mikor megyek többet is kell fizetni a ragasztás miatt. De ez így hosszútávon nem lesz jó, akkor semmit se fog változni az az egy-két fog, nem? Mit kéne tennem, van ötletetek?

2023. ápr. 27. 06:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!