Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek kivehető fogsora van,...

Akinek kivehető fogsora van, hány éves korától van?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek huszonvalahány éves korától van, teljes alsó-felső kivehető.
2023. máj. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyumnak huszonéves korától kellene,de nem hordta,kb egész életét a 6 db fogával
2023. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szitibo válasza:
Ismerek olyan embert, akinek 35 éves korától teljes alsó és felső fogsora van, most 36 évesen csináltatja meg, hogy rögzített legyen. Sok problémája van vele, gyakran törik le egy-egy foga, mindig javítatnia kell, és csak 2 éve kezdődött ez a fogsorhasználat nála. Már 5 millió forintnál tart. Hogy mi került ennyibe, nem tudom.
2023. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48.
2023. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de durva,h vkinek huszonévesen kell protkót hordani,de az még durvább,h milyen rohadt drága a rögzített fogsor!

Anyukámnak az 50es éveitől v kivehető protkója,és élete végéig nem tudta megszokni szegény:(Állandóan a kaja alá szorult,totál lerontotta az élet minőségét,pedig előtte imádott enni,sokat jártunk étterembe,na utána ez megszűnt,úgyh én szabályosan rettegek,h egyszer elveszítem a fogaimat,ezért mindent megteszek,h ez minél később következzen be,mert én is imádok jókat enni!:)Amúgy rohadt nagy kicseszés,h a tb nem támogatja legalább 60%át egy jó fogsornak,mert ahogy fenn írtam,nagyon lerontja az ember élet minőségét,ha nem tud jókat enni!!:/

2023. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!