Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után érzékenység?

Fogtömés után érzékenység?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, mert evéskor érzékeny volt a fogam, és már sokszor fájt, tegnap betömte, aznap eléggé fájt, de azt elkönyveltem a fogat ért traumának. Viszont hideg melegre ma is érzékeny, ez meddig normális? Pont ezért mentem el betömetni

2023. máj. 13. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van pár tömött fogam, 2-3 napot mondanék, hogy addig normális még a pici fájdalom is.Ha nem múlik el egy hét után sem menj vissza.
2023. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj mondjuk 🥲 most gyulladáscsökkentőzöm hátha az segít
2023. máj. 17. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz visszamentél vele? Ő írta fel a gyógyszert? Lehet hogy rosszul ítélte meg és gyökérkezelni kellett volna.
2023. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mentem, de ő mondta hogy szedjem a cataflamot meg clorhexameddel öblögessek, ha nem jobb várjak ki egy hetet és hivjam fel
2023. máj. 17. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez így rendben van, ő biztos tudja
2023. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit más téma, tudom, de nekem kihúzták 3 bölcsességfogam. Az első után egyáltalán nem fájt és nem is vérzett, meg sem éreztem. A második után minimális fájdalom, elmúlt 1 nap után. A harmadikat egy hete húzták, nagyon fájt utána és - itt jön a lényeg - az égvilágon mindenhol fáj. Fáj, ahol a másodikat kihúzták, plusz a legkülönbözőbb helyeken is fáj. Ide-oda vándorol a fájdalom, de szerintem ez teljesen normális.


Tömés után is volt ilyen, hogy mondjuk alsó fog tömése után felül fájt, stb.

2023. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, basszus nekem ugyanez volt :D Felülről hátulról húztak fogat, erre alul fájtak az elöl lévők pedig ott csak jó fog van. Érdekes jelenség, hogy ha egy valamit megpiszkálnak van úgy, hogy az ember teljesen máshol érzi.
2023. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt kb egy hónapja foghúzásom, de az már nem fáj. Azért mentem vissza, mert sugárzóan éreztem a fájdalmat mindenhol. Aztán talált egy fogat, amit tömni kellett, azt betömte... Nem igazán vágyom egy gyökérkezelésre foghúzás után, implantálás előtt. Anyagi csőd ez a fogászat.
2023. máj. 19. 09:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg az. :(
2023. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!