Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót szeretnék, a...

Fogszabályzót szeretnék, a vizsgálat, tanácsadás ingyenes?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lenne pénzem fogszabályzóra de ha most bemennék az SZTK-ba és mondanám, hogy szeretnék fogszabályzót akkor ingyenes a vizsgálat? Az érdekelne, hogy ha megcsináltatnám akkor kb mennyi lenne. Ezt így megtudják mondani előre? Vagy majd csak akkor mondanak árat ha elkészült?

20/F


2010. okt. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is kérjél időpontot a fogszabályozáson, mert nem minden esetben fogadnak rögtön. Akkor ott, a telefonban meg is kérdezheted, hogy mennyibe kerül?
2010. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"a telefonban meg is kérdezheted, hogy mennyibe kerül?"


Lehetőleg olyan írjon aki már volt ilyenen. Telefonon keresztül hogy tudná megmondani, hogy mennyi lesz. Az volt a kérdésem, hogy ha elmegyek akkor ő ránézésre tud mondani egy árat vagy ez olyan, hogy ha majd elkészült csak akkor mondja meg, hogy mennyi lesz.

2010. okt. 10. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy magán rendelőben, vagy sztk-ban csináltatod.

Nekem sztk-s és 25.000 Ft volt. Szerintem fix ára van. Nem olyan, hogy na neked ilyen a fogad, 20.000, neked meg olyan 30.000.

Mindenképpen mond az orvos egy árat, hogy mennyibe fog kerülni a készülék.


Ha még van kérdésed írj, megpróbálok válaszolni:)

2010. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló úgy gondolta, hogy amikor telefonálsz konzultációs időpont egyeztetés céljából, akkor azt kérdezed meg, hogy a konzultáció ingyenes e.

Én magánrendelőben csináltattam (25 éves vagyok, és lassan már lekerül a fogszabim) Mielőtt eldöntöttem volna, hogy hol csináltatom, 7 helyen voltam konzultáción, ebből 1 helyen kellett fizetni érte.

De 18 éves kor után már sehol nincs rá támogatás, SZTK-ban sem. A maszek fogorovos talán drágábban csinálja meg valamivel, de nem 3 évig leszel fogszabályzós, és szerintem alaposabbak is. Nekem egyébként minifém van, a végösszeg olyan 350-400 ezer körül lesz.

2010. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál de egyelőre szó sem lehet a fogszabályzóról, mert van 6 lyukas fogam. Érdekes, hogy napi 2-szer mosom és mégis lyukad pedig pár éve tömve volt.
2010. okt. 12. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Magándokinál a vizsgálat 5000 Ft-ba került röntgennel együtt. Ennek 3 éve.
2010. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!