Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ózonos fogászati kezeléssel...

Ózonos fogászati kezeléssel (fúrás nélküli tömés) mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eléggé új technológiáról van szó és eléggé tanácstalan vagyok, hova kellene mennem. Van egy lyukas fogam, elég nagy lehet a lyuk, és mivel még nincs gyökérkezelt fogam, szeretném, ha ez is mindenképp élő maradna még legalább néhány évig-évtizedig.

Elvileg ózonnal fertőtlenítik a fogat, majd először egy ideiglenes, végül egy végleges tömést kap, viszont a korábbi módszertől eltérően nem kell fúrni.



2023. máj. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tudom, savval mart le az orvos, igazabol furas nelkuli, ez a lenyeg. Azt mondta, az elonye az, hogy csak es kizarolag a szuvas reszt tavolitja el, mig a hagyomanyos furassal a fogbol is tobb megy el.
2023. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, en Angliaban voltam, jol beszelek, kemiai fogaszatrol magyarazott az orvosom.
2023. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huu, nagyon köszönöm, ez még egy lehetőség, rá is keresek!
2023. máj. 23. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg hol van ilyen kezelés? Én is oda mennék inkább fúrás helyett.
2023. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhívnám az emberek figyelmét, hogy a fúrás nem csak a beteg rész eltávolítását szolgálja, hanem a megfelelő tömőfelület kialakítását is, ezért teljes mértékben nem lehet elkerülni. Valamint megjegyzendő, hogy a fúrás után is szoktak savas fertőtlenítést végezni a fogorvosok, tehát ez egy bevett művelet.
2023. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!