Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fog miatt bedagadt...

Gyulladt fog miatt bedagadt arc. Meddig tart?

Figyelt kérdés

Üdv! A problémám a következő: pénteken fájni kezdett a fogam. A hétvégét végigszenvedtem, hétfő reggel (vagyis tegnap) pedig bedagadt arccal ébredtem, elmentem a fogorvoshoz. Ő a rendes fogorvosom helyettesítője, szóval még nem voltam nála. Elkezdte a fogam gyökérkezelését, majd felvágta az ínyemet, és kinyomkodta a gennyet, és mondta, hogy szerdán (vagyis holnap) menjek vissza a rendes fogorvosomhoz, aki akkor már dolgozni fog, és ő befejezi a gyökérkezelést. Most itthagyott engem nyitott foggal, mondván, hogy majd kifolyik a genny.


A gond az, hogy már egy nap eltelt, és az arcomon a daganat még mindig nem lohadt le, és attól félek, hogy bentmaradt a genny, és nem talál kiutat. Mert igazából én a tegnapi nap folyamán nem éreztem, hogy jött volna ki genny a fogamból. A köpéseim mind nyálszínűek voltak. Normális, hogy még mindig be van dagadva az arcom? Fájni nem fáj, csak egy picit akkor, ha megnyomom (de ez annak is betudható, hogy ugyanott a belső oldalon volt felvágva az ínyem). Kaptam antibiotikumot, amit szedek, és borogattam is, mégse lohadt még le. Attól félek, hogy szerdán kihúzza a fogat, hogy kijöjjön teljesen a váladék, rosszabb esetben elküld szájsebészetre. Van okom félni?


2008. dec. 30. 07:35
1 2
 11/11 Raaf Etele válasza:

Sziasztok!

Tud valaki jó fogorvost Csepelen vagy a közelében?

Nekem is fájdogál egy két fogam, néha éjjel felébredek hogy lüktet kéne mielőbb egy doki a közelben!

köszi a segítséget!

2013. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!