Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 3 nappal mennyir...

Foghúzás után 3 nappal mennyire normális, hogy nem ment le teljesen a duzzanat?

Figyelt kérdés
Három napja húzták ki a fogam, amely előtt kicsit megduzzadt az arcom. A húzás után minden szabályt betartottam, nem szívogattam, nem öblögettem, semmi tejtermék, sem cigi, stb. Szedem az antibiotikumot is. Bár maga a duzzanat már nem látszik kívülről, de belülről igen és érzem, ahogy feszíti az arcomat. Nem kellett volna már elmúlnia?

2023. jún. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna.
2023. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé általánosnak mondható ez. 3 nap nem sok, főleg ha nehezebb húzás volt. Persze így látatlanban nem lehet kijelenteni, hogy semmi gond, de általánosnak mondható, hogy pár napig be van dagadva. Ha azt érzed, hogy egyre rosszabb, azért érdemes lehet vissza menni a fogorvoshoz.
2023. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges. Ez még nem aggasztó.
2023. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Ha hétfőig nem múlik el, azért oda telefonálok.
2023. jún. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!