Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzas utan 4 és fél nappal...

Foghúzas utan 4 és fél nappal normalis a piros íny?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Hétfőn huztak ki az egyik bal alsó ragó fogam. Viszonylag könnyen ment, viszont ossze varrták a sebet. Amint kiment az érzéstelenítő nyilván elegge fajt meg ott de vettem be gyogyszert es elmult. Utana a napokban is ereztem picit de nem volt veszes a fajdalom .

Ma eszre vettem h az egyik oldala az inyemnek ahol kihuztak a fogat,ellege piros/voros. Most sem faj egyebkent nagyon , annyir h erzem h ott van egy seb es nem kellemes.

Kerdesem az lenne h ez normalis?

Valamint az a fehér/szurkes valami is megjelent de az ugye elvileg normalis ilyenkor

(Elso foghúzásom)


2023. ápr. 7. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A a foghúzás után ez normális, mivel meg lett “bolygatva” az ined! Tanácsos foghúzás után pár nappal gyulladáscsökkentő szájvizzel öblögetni. Egy héti múltán megnyugszik az ined!
2023. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így a leírtak alapján látatlanban normálisnak tűnik. 4 nap nem sok, még 1-2 hét lesz kb, mire rendeződik a seb. Vigyázz rá az orvos által elmondottak szerint, és rendben leszel.
2023. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!