Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Este nyolcra megyek foghúzásra...

Este nyolcra megyek foghúzásra, még nem voltam sose, valaki leírja, hogy mi menete, ha már csak a gyökér van meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, ne ítéljetek el, de még csak 16 éves vagyok, és van 4 gyökér, amit ki kell húzni, csontfog mind. Az orvos dönti el, hogy melyiket húzza, vagy én valaszthatok? Többet húz egyszerre vagy egyet?

2 van alul es 2 felül, a két alsó ráharapásra fáj.

Köszönöm a válaszokat, eldöntöttem, hogy most már odafigyelek a fogaimra.


2023. jún. 13. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem húznak 4 fogat egyszerre, a 4 bölcsesség fogat meg műtik.
2023. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kiszedtek a két jobb oldalit, a másik kettőt majd pénteken. Elég neki ennyi idő gyógyulni, hogy tudjak valamennyire enni majd? Bar most sem nagyon ettem hátul, mert mindkét alsó fájt ráharapásra.

Az alsó rosszabb volt, az nehezebben jött ki, de azt hùzták először, mindkettőnél fúrtak is vaalmit.

Az létezik, hogy most másképp harapok össze, miközben csak a gyökerek voltak bent már? Azt hiszem azt mondtak, hogy a hatos fogak voltak azok.

2023. jún. 13. 21:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a másik kettőn is, ezek nagyon gyorsan kint voltak. Viszont nem tudom, hogy fogok enni, mert azért a másik oldali húzások is eleg frissek.

Most miért kaphattam varratokat, ha a múltkor nem varrták össze?

Mennyi idő alatt lesz teljesen gyógyult az íny?

2023. jún. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!