Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Női vagy férfi fogorvos tud...

Női vagy férfi fogorvos tud jobban kihúzni egy jobb felső bölcsesség fogat? Egy nő vagy egy férfi " ügyesebb " benne?

Figyelt kérdés
Nyilván egy nő is biztos meg tudja csinálni! De egy férfinek azért mégis erősebb marka, fogása van.
2023. jún. 19. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Embertől függ. Voltam már mindkét nemből borzalmas orvosnál.
2023. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ez nem erö, hanem technika kérdése! (Másrészt rengeteg nönek jóval elösebb a fogása, mint egy átlag férfinek, aki nem kifejezetten fizikai munkát végez, ami a fogorvosokra nem jellemzö)
2023. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mitől lenne erősebb egy átlagos férfi keze ? Még a boltból is általában a nők szoktak cipekedni. A munkahelyemen is letekertem azt, amit 2 férfi nem tudott. Ne a sztereotípiák alapján válassz orvost, hanem a valós vélemények alapján. Kérdezgess utána.
2023. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Doktortól is függ, meg a fogtól is.


Nekem férfi húzta ki, a fél ökle bent volt a számban.. de kb 5 perc sem volt és kint volt a fog.

2023. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Azt vágod hogy nem pajszerral feszítik ki igaz?


Egy bölcsesség fog kihúzása nem olyan tevékenység, ami így meg kéne hogy ossza a nemeket....


De ilyen felfogással remélem téged férfi szült

2023. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen különbséget nem lehet tenni. Minden fogorvosnak a munkából adódóan erős keze van, így még a “gyengébb nem” is képes egy bölcsfogat kivenni, mivel ez ahogy előttem is írták inkább technika, ami erő kell, az meg minden fogorvosban megvan. Ez alapján nincs differencia.
2023. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A foghúzás titka nem a nyers erő.
2023. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!