Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyümölcsmag szorult két fogam...

Gyümölcsmag szorult két fogam közé, és semmivel nem tudom kiszedni. Mit tehetnék, illetve mi történik, ha ott marad?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 fogpiszkálót elhasználtam, de sorra eltörtek, a fogselyem se szedte ki. Hagyjam benne, és majd idővel kiesik, vagy fogorvos?

2023. jún. 20. 20:26
 1/5 anonim válasza:
79%
Ne foglalkozz vele, valószínűleg evés során ki fog esni valahogyan. Ha mondjuk egy hét után is fennáll a probléma és nagyon zavar akkor érdemes elmenni a fogorvoshoz.
2023. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rágózni próbáltál? Nekem csak az szokott segíteni, amikor áfonyahéj szorul a problémás barázdáimba, amikből kipiszkálni-kimosni semmit sem lehet.
2023. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drogériában lehet kapni Oral-B Superflosst, azt be tudod az íny felől fűzni és azzal ki tudod szedni, ha nagyon zavar. De egyebkent valószínűleg 2-3 nap alatt magától megoldódik.
2023. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is rágóval szoktam kiszedni az ilyet, mindig kijött a rágótól.
2023. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gwala.
2023. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!