Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyümölcsmagokat, meg időnként...

Gyümölcsmagokat, meg időnként morzsát tesznek a kapucnimba, tegyem szóvá, mert kezdem unni? 17/L

Figyelt kérdés
Ma megint almamagot, meg citrusféle magot találtam itthon a prémben. Gyanús nekem, hogy ezt rajzórán csinálja a mögöttem ülő fiú.
2017. nov. 29. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél fel kapucnis ruhát. Akkor nem tudja hová rakni.
2017. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
A kapuncidba teszi?
2017. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyél egy cetlit a kapucnidba, hogy "mi van, tetszem, hogy nem tudsz békén hagyni?"
2017. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló, ahol a rajzóra van, ott fázni szoktam, és ma is felvettem a pufikabátom, most mindig vegyem le, meg tegyem vissza a kapucnit?. Amúgy kapucnis ruhát nem hordok, ahol nem fázok, nincs is gond
2017. nov. 29. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél fel olyan kabátot aminek nincs kapucnija,vagy ha lehet csatold le a kapucnit,vagy hajtsd be a ruhád alá! Ne legyél mar ennyire korlátolt gondolkodású...
2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy ülj át máshová.
2017. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd szóvá, soha, majd, ha nagyon kezded unni, akkor se tedd szóvá. Fogadj szót nekem légyszíves, ne tedd szóvá, csak nyugodtan gyűjtsd a citrusféle magot. Minden óra előtt ellenőrizd le a kapucnid tartalmát, és az óra végén is, így bizonyítékot szerzel, utána csempészd vissza a zsebükbe.
2017. nov. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtsd össze a magokat, tegyél bele rágót is és csempészd be a zsebébe vagy a táskájába a gyökérnek!
2017. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha meglátnám a magokat visszakézből két nagy pofon a mögöttem ülőnek,mivel más nem nagyon tudja belerakni.
2018. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!