Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már aki másfél hónapig...

Volt már aki másfél hónapig olyan foggal kellett hogy legyen, amiből egy fél fognyi tömés hiányzik? Mert én így jártam. Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, hogy fogom bírni vele. Csak augusztusra tudnak mindenhol időpontot adni. A körzetishez fordultam fogfájással, kiszedte a tömést belőle, aztán úgy hagyta. 😲 Nincs gyökérkezelve se a fog, tehát érzèkeny így mindenre. 😔

2023. jún. 23. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jártam. De a nyár tényleg ilyen. Én 3 hónap alatt kaptam időpontot ahhoz a dokihoz akihez jártam pedig maganorvos.
2023. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan dokihoz aki 0-24-ben rendel, én is olyanhoz mentem vasárnap délután
2023. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2- Itt a közelben nem létezik ilyen. Nyilván ha lenne, nem lenne gondom.
2023. jún. 23. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 évig hiányzott, hülye voltam.

Még mindig menthető volt a fogam, persze gyökérkezeléssel.

Azért fostam elmenni, mert azt hittem 3 hónap után már törvényszerű, h gyökérkezelés lesz. Még 8 év után is bizonytalan volt a doki, hogy lesz-e rá szükség.

2023. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért merre laksz?
2023. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen

Nem

2023. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!