Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgán voltam és...

XXxRics kérdése:

Telc nyelvvizsgán voltam és másfél pont hiányzik a sikeres írásbelihez. Felülbírálati kérelmet szeretnék írni, de nem tudom, hogy mit kell (/lehet) írni indoklásnak. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Egyébként mindenhol teljesítettem a minimum százalékokat

2017. dec. 17. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérelem úgy működik, hogy ha szerinted rosszul javították ki, akkor megírod nekik, hol járt volna neked még pont, amit nem adtak meg, és ők megnézik, hogy tényleg így van-e, és ha igen, kijavítják a javítási hibát. Értelemszerűem azt kell nekik megírni, hogy pontosan hol vétettek hibát a javításban.

Nem úgy működik, hogy teljesen korrekten kijavították a dolgozatodat, de te szeretnél még pontokat, úgyhogy kuncsorogsz.

2017. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Pl. Kanadában virsliket tűzdelnek a karácsonyfára.
2017. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Az nem indok, hogy "csak másfél pont kellene ahhoz, hogy meglegyen". Ha hibáztak a javításban, akkor le kell írni, hogy szerinted hol járt volna még pont. Ha ez nem áll fenn, akkor vedd tudomásul, hogy így sikerült, majd legközelebb jobban megy.
2017. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. dec. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!