Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a bölcsességfogam...

Begyulladt a bölcsességfogam helye 2 hónap után lehet a huzattól?

Figyelt kérdés
Március 21 szedték ki műteni kellett mert íny alatt volt. Igazából mind a négyet kiszedték 2 részletben. Ez ami most begyulladt nagyon nehezen gyógyult. De végül teljesen lelappadt nem fájt se semmi. A héten hétfőn még teljesen magától elkezdett duzzadni kicsit fáj és kellemetlen már azon az oldalon aludni se tudok mert nyomja a duzzanatot. Az arcomon is látszik kívül már a duzzanat napról napra kicsit lett rosszabb már ha kinyitom a szám hogy egyek kellemetlen. Most elkezdtem Aksolint szedni azt küldött a felhőbe a körzeti fogorvosom. Szerinte biztos a huzat miatt van. De egy nem létező fog aminek elvileg a gyökere is el lett távolítva be tud gyulladni? Járt így valaki?

2023. jún. 23. 16:02
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én mindenképp csináltatnék róla egy kontroll röntgent, hátha mégis maradt bent valami, csak nem vette észre az orvos... Kicsit valóban furcsa, hogy elvileg már nincs ott semmi, és ennyivel később begyullad. A műtét után közvetlenül persze ez lehet normális, de nem így.

2023. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta az orvos lehet a klíma is és mióta a munkahelyen beindult a klíma azóta van ez a gond. Csak nekem fúró hogy ha nincs ott semmi maga az íny hogy gyullad be bár nem értek hozzá.
2023. jún. 23. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Az még lehetne, hogy nem lett rendesen tisztítva, és az első időszakban, amikor gyógyul, begyullad, de hát ez már 2 hónapja volt...
2023. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!