Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen elektromos fogkefét...

Username3 kérdése:

Milyen elektromos fogkefét vegyek?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első elektromos fogkefém. Már rengeteget nézelődtem és úgy érzem, hogy belezavarodtam.

Főként Oral-B vagy Philips márkát szeretnék kipróbálni és maximum 30 000 forintot szeretnék rákölteni.

De szívesen fogadok más márkát is.



2023. jún. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs extra fogazatod akkor a legegyszerűbb oral-b-t vedd meg, ez 4e körüli áron van. Az extra funkciók többsége bullshit vagy teljesen felesleges normál fogsor esetén.
2023. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Philips. Ráadásul szerintem az oral b-s kerek fej kb senkinek nem ideális, hosszúkás pótfejet meg alig találni hozzá mondjuk ez már preferencia kérdése. A lényeg hogy szónikus legyen, ne csak sima forgó.
2023. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Philips szónikusat vettem, utálom, soha nem használom. Pedig nagyon körbejártam a témát és azt hittem, hogy csuda jó lesz. :)
2023. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Töltőset és ne elemeset, szerintem, nekem az jobban bevált, kényelmesebb. Oral-B sima, igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem kellenek az extra funkciók, bár amióta időzítőset vettem, mert csak olyan volt, kényelmes, hogy máshogy berreg egy idő múlva, de tényleg jól megvoltam eddig nélküle is. Még egy fontos infó, hogy jó, hogy vannak olcsóbb fejek is a drága géphez, amelyek ugyanolyan jók, az nagy könnyítés féláron vagy még olcsóbban, már ha épp körülötted is kapható valami nem márkás, de pont ugyanolyan.
2023. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!