Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lenne érdemes venni a...

Mit lenne érdemes venni a fogorvosomnak meg az asszisztens nőjének?

Figyelt kérdés
Szeretnék hálaképp venni nekik valamit, hogy a rossz fogaimat össze craftolták, de nem tudom hogy mit. Valami drága dísz csokira gondoltam, de egy fogorvosnak csokit adni? Mondjuk ő is ember. Meg nem a csokival van a baj hanem a mértékkel meg a rossz szájápolással. Esetleg tudtok jobbat? Köszönöm 🤘🏻

2023. jún. 30. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Az én fogorvosom mindig azt mondja, a csoki kevesebbet árt, mint a nyers répa.
2023. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Ő egy szolgáltatást nyújt, amit te kifizetsz. 🙄
2023. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
1-es. akkor a fogorvosodat jobb, ha lecseréled olyanra, aki ért is a munkájához!
2023. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy üveg jobb fajta neszkávénak mindig örülnek az egészségügyben, de a kedvencük a készpénz.
2023. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Itt mindenki bal lábbal kelt vagy alapból ilyen rosszindulatú (tisztelet a kivételnek)?

Kérdező: ha úgyis a gesztus számít, akkor nem kell drágának lennie. Fogászati asszisztens vagyok, mi például sokszor olyan dolgokat kapunk, ami a páciens munkájával kapcsolatos, magyarul ő nem fizet érte semmit. Valakitől például mézet vagy friss gyümölcsöt kapunk, a drogériástól mindig valami kozmetikai cuccot, a cukrászoktól süteményt stb.

2023. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, nem is gondoltam, hogy valaki visz ajándékot a fogorvosnak és asszisztensnek. Én nagyon nagyon kedvesen és mosolyogva (amennyire az injekciótól tudok mosolyogni) meg szoktam köszönni a végén és általában elsütök vmi hülye poént, hogy "ez egész jó élmény volt", ezen nevetnek egyet. Annyira drága helyre járok amúgy, hogy fel sem merül, hogy még vegyek vmit. Meg szerintem nem is várják el, nem is biztos, hogy szükségük van egy századik üveg nescaféra.
2023. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!