Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső fogsorra érdemes cirkon...

Felső fogsorra érdemes cirkon hídat készítettni? Elég szembetűnő lenne és érdekelne ,hogy valóban igazi fog hatása van a femvazashoz képest?! Illetve ott is cirkon vázra kerül egy kerámia réteg? Melyik a legelethubb megoldás?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kissé konyítok a dologhoz.

Ha Magyarországon élsz, akkor semmiképpen ne csináltassál Hollywoodi hófehéren ragyogó és hibátlan fogsort, mert itthon ez nem természetes hatású.

Amúgy egyik fogsor sem tart örökké, bármit is mond a fogorvosod. Ő a legdrágábbra akar rábeszélni, mert azon kaszál a legnagyobbat.

(Így is kb. hárommal beszorozza a fogtechnikus által elkészített fogsor árát.)

2023. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elől lesz hidam, csak alul. Több fogorvossal is konzultáltam és mindegyik a cirkont mondta, hiszen látható részen lesz, hátsó fogakra jó a fém is. Ha már évtizedekre csináltatod, ne azon a pártízezer forinton spórolj.
2023. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha már évtizedekre csináltatod"


A valóságban az csupán 5-6 év lesz.

Amikor pl. lehúzódik az ínyed és kilátszik a fognyak...

2023. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyukámnak már vagy 20 éve megvan a régi, porcelános-fém hídja és semmi érdekes nincs benne, talán egyszer szedték le gyökérkezelni. Puha fogkefével kell mosni azon a részen az ínyt, hogy ne húzódjon fel, illetve lepedékre nyilván figyelni, mert fogágybetegséget okoz.

Nekem is van oldalt porcelán- fémkoronám és nagyon szép, mindenki dicsérte, szóval a cirkonnak elvileg még annál is szebbnek kell lennie (?) De lehet függ a technikustól is, aki csinálja például a fognyakat.

2023. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 haha, nekem konkrétan már most semmi ínyem nincs azon a részen, öröklött fogínysorvadás miatt. Ezért nincs más megoldás, csak a foghúzás és híddal pótolás. A semminél lejjebb már nem fog húzódni az ínyem🤣
2023. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!