Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe fáj 3 fog rendbetétel...

Mennyibe fáj 3 fog rendbetétele átlagosan (tehát random ár, nem a megkopasztó orvosra vagyok kíváncsi, aki 100 ezerért húz egy fogat)?

Figyelt kérdés
Nem fővárosi vagyok, Kelet-Magyarország, szóval egy picit itt vélhetően enyhébbek a fogorvosi árak. De azért kérdem, hogy kb mire számítsak? Egy sima húzás, egy hátsó rágó gyökérkezelése, és egy sima fúrás-tömés. Nyilván vannak durva árak, haverom mondta, hogy náluk egy sima tömés 60 ezer, gyökérkezelés röntgennel meg majdnem 100 lepedő, de nekem az már abszurdom lenne. Kettő fogra lenne 100 ezrem (simán húzás csak nem kerül 50 ezerbe) ebben a hónapban, a 3. ra meg jövő hónapban még 50.
2023. júl. 7. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mind megcsinálják ingyen a körzetinél.
2023. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy sima húzás - ez olcsó, szerintem 5e Ft körül van;

egy hátsó rágó gyökérkezelése - ez a legdrágább, szerintem 30-40e Ft körül van;

egy sima fúrás-tömés - 15-25e Ft.


Lehet, hogy mind a három belefér 100e Ft-ba.

2023. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó volna.
2023. júl. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!