Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájzár mikor múlik el fogásza...

Szájzár mikor múlik el fogászati beavatkozás után?

Figyelt kérdés
Kivették a bölcsességfogaim, holnap megyek varratszedésre. Már javul a szájzáram de jelenleg az alsó és felső fogsorom közé két ujjam fér be. Aggódok hogy így a varratszedés is komplikált lesz
2023. júl. 10. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nekem rengeteg fogam kihúzták, a bolcsessegfogaimat is, de szajzaram sosem volt, szerintem hívd fel őket, nem tűnik túl normálisnak.
2023. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a szájzár egyáltalán?
2023. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
????? Also orlofogak utani mutetnel eleg gyakori a szajzar. Annyi, hogy nem tudom kinyitni olyan nagyra a szamat, mint a mutet elott. Mutet kozben meg lett eroltetve, ezert reagal igy. Nagyon is gyakori dolog
2023. júl. 10. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. A varratszedestol miert felsz? Elvagjak, es kulon-kulon kihuzigaljak. Egy pillanatnyi szurkalo, csikizo erzes.

A szajzar szepen elmulik csak ne eroltesd. Nekem is volt. Azt tudom, hogy egy het utan tudtam rendesen enni.

2023. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Jaaa, ertem. Hogy nem tudod nagyra tatani. Az orvos tudja, hogy kell. Oldalrol nyul be, megoldja.
2023. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!