Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati szájsebészeti...

Fogászati szájsebészeti beavatkozás előtt lehet valami enyhébb nyugtatót bevenni?

Figyelt kérdés
Implantátum beültetés és csontpótlás arcüreg emelés műtétem lesz holnap. Nagyon félek tőle és nem tudom hogy merjek e bevenni előtte egy fél tabletta frontint 0,25mg ot.
2022. jan. 6. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egészet is bevetheted. Én egyszer egy kórház másik osztályáról mentem át szájsebészeti beavatkozásra, és ahonnan mentem, onnam kértem Rivotrilt és engedélyezték (tudták, mire kell) és adtak nekem.

Én vettem már be korábban olyan gyógyszert és tudtam, milyen hatással van rám. Ha te nem tudod, inkább próbáld ki előtte.

2022. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beveheted, egy darab 0,25-ös Frontin szinte semmi.
2022. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor a műtét előtt beveszem az a biztos mert nagyon félek tőle. Nem tudom mennyire lesz fájdalmas ez az egész beavatkozás, sajnos gyerekkori rossz tapasztalat miatt félek ennyire
2022. jan. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!