Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam, nagyon fáj,...

Lyukas a fogam, nagyon fáj, mit csináljak, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz csak hétfőre kaptam időpontot. Nem aludtam már két napja annyira fáj még éjjel is. Bevettem már algopirynt, rubophent, nurofent is, de semmi nem használ!

Tudnátok segíteni, hogy mi használna?

Köszönöm szépen előre is!


2010. okt. 13. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
húú hát én nem várnék a helyedben hétfőig. Menj egy másik fogorvoshoz, aki megcsinálja egyből.
2010. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél Cataflamot. Lehet kapni recept nélkül is, drága, viszont nagyon hatásos fájdalomcsillapító. Vagy valami lidokain tartalmú készítménnyel próbálkozz.
2010. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
55%
Vegyél a gyógyszertárban lidocain spree amint ráfújtad arra a területre ahol fáj a fogad utána nem fog egy jó darabig de vigyáz hogy nem menyen a nyelvedre mert akkor azt is lezsibbassza ezzel nincs semmi gond csak vigyáz ne hogy este legyen ez hogy lezsibbad a nyelved és álmodban meg megfulladsz
2010. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Esti ügyeletnincs?! Ey kicsitt nem érttem ezt az idöpontos dolgott, mert ha fáj akkor azonnal kénne a fogorvosnak fogadnia... sajnálak a világon a legrosszabb dolog az fofájás...
2010. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
53%
Nekem is fáj néha a fogam, de akkor iszonyatosan. Én azt szoktam, ha nincs a közelben bogyó, akkor az ínyemet nyalogatom felfele a fogam felé, elég erősen. Egy idő után jobb lesz tőle :)
2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Húú,ha nekem ennyire fájna,én tuti megőrülnék hétfőig:s Keress egy ügyeletet,de az sztk-s fogorvos is tudo holnap fogadni bejelentkezés nélkül!!Még az is jobb;)
2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A cataflam az gyulladás gsökkentö, és nem lehet kapni recept nélkül.

Menj el az ügyeletre.Mondanám még a Dalacint, de az sem kimondottan fájdalom csillapító, és az is receptes.

2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Donalgin!!!


nekem az erős fogfájásra csak az vált be!


22/L

2010. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

előző vagyok! persze menj ügyeletre,ha nagyon fáj, de ott nem törődnek veled ki húzzák és mehetsz!


Rendes fogorvos meg, majd gyökér kezeli és szépen rendbe hozza!


22/L

2010. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"menj ügyeletre,ha nagyon fáj, de ott nem törődnek veled ki húzzák és mehetsz! "


Azért ennyire nem kell rémisztgetni,mert ez igy ebben a formában nem igaz!Ott is betömik,húzni csak akkor húzzák,ha már menthetetlen!Bár én inkább az SZTK-t javasolnám,ahova holnap délelött eltudsz menni!

2010. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!