Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után állkapocsfájdalo...

Shasta0419 kérdése:

Foghúzás után állkapocsfájdalom miért??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

07.11-én húzták ki a bal alsó 6-os fogamat, sikertelen gyökérkezelést követően végső megoldásként. A fájdalmat azóta is 4 óránként beszedett fájdalomcsillapítóval (Algoflex, Flector) enyhítem, mert sajnos szinte hogy nem változott semmi.

Elmentem tegnap (07.14) a fogorvoshoz vele, ő azt mondta, hogy nagyon szépen gyógyul a seb, csak legyek türelemmel, tett bele jódot és felírt antibiotikumot (úgy, hogy gyakorlatilag egy 5 percet rámszánva épphogy csak belenézett a számba)

Az utóbbi időben észrevettem, hogy olyan, mintha inkább az álkapcsom fájna, ami ritkán a fülemig is hatol, nem feltétlen a fogam helyén érzem a fájdalmat, hanem az érzéstelenítő helyén.

Olvastam, hogy érhetett idegeket az injekció, nekem rettenetesen fájt, mikor beadták.

Valaki tudna segíteni ennek mi lehet az oka és mit tudok kezdeni vele?



2023. júl. 15. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsességfogamat húzták ki pár hete, utána 1 hétig fájt és bizsergett a teljes jobb alsó fogsorom, főleg a szemfogam. Nyugi, ez normális, el fog múlni.
2023. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!