Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hely a Mindentment...

Milyen hely a Mindentment fogászat ?

Figyelt kérdés

Koronát kell újra csináltatnom.

Becsületes jó fogászat keresek aki jól csinálja meg a fogam ,mert legalább 15 évre kell.

Dr. Arshami Omid az orvos aki kezelni fog!

1054 Budapest, Báthory utca 24.szám alatt!!

Semmiképp nem akarok olyat ki fogni ,aki elrontja vagy fertőzést kapok vagy tönkre megy 2év múlva A korona.

Kérem aki tud segítsen !

Nincs sok pénzem ,így nagyon meg kell nézni ki csinálja!

Kérem az írjon aki volt már ott, vagy csináltatott ott koronát. Köszönöm.



2023. júl. 20. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haaaat szerintem draga. Biztosan kerdezd meg, higy huznak-e? A halalom, amikor az orvos elkuld szajsebeszhez/ egyszeru mozgo fog kihuzasa, semmi bonyolult/ kulon ido, penz stb. Ez a Maros utcai Mindenment-ben tortent.
2023. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos én elkövettem azt a hibát, hogy hozzájuk mentem fogkő-eltávolításra. Az amúgy egészséges fogaimmal valamit sikerült csinálniuk, mert három hónapja úgy be van gyulladva, hogy én már nem tudom mit csináljak vele... 2x mentem utána vissza hozzájuk. Az egyik doki azt mondta röntgen után, hogy semmi baja. 1 hónapra rá ugyanott egy másik doki ugyanarra a röntgenre adott nekem egy majdnem 600 ezer forintos tervet... nem mertem belemenni. Remélem a mostani fogorvos akihez megyek, végre segít. Soha többé MindentMent... rendkívül jó a reklámjuk, sok a pozitív vélemény, de a negatívakat törlik sajnos...

(De állítom, hogy ott is vannak jobb orvosok/rendelők, de ezek után nem kísérletezem vele.)

2023. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Senkinek NEM ajánlom a mindentment fogászatot! Egyrészt iszonyú drága, másrészt ilyen trehány, kontár módon a legsötétebb sztk-s korszakban sem tömték be a fogamat! Én a Fogarasi útiban voltam, de soha többé!
2023. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!