Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már túl vagyok egy másfél...

Ha már túl vagyok egy másfél éves fogszabályzáson, tudok váltani fogorvost?

Figyelt kérdés
Egy magán fogászathoz járok körülbelül másfél éve és már kész van a felső fogsorom és megbeszéltük mikor kezdenénk az alsót, amikor közlik velem hogy a kezelés ára a duplájára ugrik (ami csak egy 5 perces gumicsere). Iskolás vagyok és szülői anyagi támogatást nem igazán kapok ezért ez elég nagy pofán csapásként ért, a nyaramat is a nyári munkának szenteltem azért hogy tudjak fizetni, de most elgondolkodtam azon hogy keresek egy másik fogorvost. Van valaki, aki elkezdte valahol a fogszabályzást és máshol fejezte be, esetleg még olcsóbban is jött ki belőle?

2023. júl. 22. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom hogy a fogorvosok nem szívesen nyúlnak egymás munkájához. Probálkoztam én is váltással de mindenhonnan elküldtek ezzel az indokkal. Azt mondták csak akkor vállalnak ha leveszik és a sajátjukat rakják fel.
2023. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!