Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megfizethető és jó elektromos...

Megfizethető és jó elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy elektromos fogkefét max ~20e forintért, mit ajánlanátok?

2023. júl. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját véleményt írok.

5 éve vettem egy Oral B elektromos fogkefét, nekem bevált.

Akkor még kb. 6 ezer körül vettem, azóta is azt használom minden nap, semmi baja nincs, csak időnként cserélni kell a fogmosófejet, már annak is sokat emelkedett az ára.

Tudom, hogy vannak Bluetooth fogkefék 60-70 ezer forint körül, de szerintem felesleges annyit kiadni érte. 15 ezer körül szerintem találsz oralB-t. Ha még benne vagy a 20 ezerbe, vehetsz mellé egy szájzuhanyt

2023. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az Oral B elektromos fogkefére, különböző fejeket lehet hozzá venni, mi kb. 2 havonta cseréljük. A miénk kb. 10 éves, 30 másodpercenként rezgésváltozással jelez, szóval a fogmosás időtartama is jobban belőhető.
2023. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oral B Pro 700 am van évek óta én megvagyok elégedve vele.
2023. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vásároltam 6 éve valami nagyon egyszerű Oral B elektromos fogkefét, azóta is azt használom. Fejeket 2-3 havonta cserélem, az nem olcsó mondjuk, de nem szabad a boltban venni, mert az rablás. Amiket én használok, abból 2 db valami 4ezer környéke boltban, emagról rendeltem 8 dbot 8 ezerért tavaly.
2023. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Azt se lehet mindennap használni,tönkreteszi az ínyt
2023. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem 20, hanem 44 ezerért vettem néhány hete egy Oral-B IO 4 kefét (szóval csak ezt ismerem). A klasszikus sikáláshoz képest gyorsan és simábbra tisztít és mióta használom, az ínyem állapota is egyértelműen javult. Már 30 éve egy ilyet kellett volna használnom...


Itt van szöveges leírás az Oral-B szériák tulajdonságairól, ez alapján megtalálhatod a kefédet, mert a drága nem szükségszerűen jobb is:


[link]

[link]

2023. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!