Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum beültetése...

Fogimplantátum beültetése mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Van pár foghiányom alul. Fogimplantátumon gondolkodom. Mennyire fájdalmas a beültetés? Utána mennyire fáj, és kb mennyi ideig?

2023. júl. 24. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
semennyire. Adnak érzéstelenítőt.
2023. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én inkább kellemetlennek mondanám mintsem fájdalmasnak. Nekem egy műtét alatt 3 implant került a felső ínyembe, plusz húztak is ki fogat és rögtön ment is be az implant mivel front fogakról van szó, de teljesen kibírható. Műtét közben többször is kérdezték, hogy ugye nem érzek semmit, mert akkor adnak még érzéstelenítőt.
2023. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az utána lévő napok mennyire voltak rosszak? Másnap nagyon fájt?
2023. szept. 16. 11:09
 4/4 anonim válasza:
Na igen ott voltak rosszabb pillanatok, egyrészt, hogy magas párnán kell aludni az ödéma elkerülése végett és leginkább háton, illetve nyilván mivel eléggé megpiszkálták nekem a dolgokat sokáig fájt, napokig katonáztam az ételt nem mertem/tudtam harapni. De kaptam egy 7 napos antibiotikumot illetve Flectort ami fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, abból napi 4et ihattam, úgyhogy nagyon jól lefedte az egész napot és éjszakát.
2023. szept. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!