Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok állandóan büdös...

Miért vagyok állandóan büdös odalent?

Figyelt kérdés

Kb. 11-12 éves koromban éreztem előszőr, és azóta folyamatosan “büdös” vagyok lenn, nem is tudom mihez hasonló a szaga, talán a halhoz.

Azóta voltam már nőgyógyásznál, legutóbb rá is kérdeztem, vett kenetet, aztán azt mondta, hogy minden rendben, teljesen normális, fogadjam el. Engem viszont nagyon zavar, mit tehetnék ellene? Köszi a tippeket előre! 😊 19/L



2021. febr. 27. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Valamennyire normális mindenkinél. Közvetlenül fürdés után is érzed? Nyaltak már ki?
2021. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fürdés után közvetlenül nem, de nap végére eléggé erős. Nem, még nem.
2021. febr. 27. 21:05
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
szerintem próbálj intim lemosót használni, hátha :)
2021. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt használok, de a nap végére ugyanolyan büdi. :-(
2021. febr. 27. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát pedig a halszag bakterialis vaginozisra jellemzo. Menj el másik orvoshoz.
2021. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem természetes, az is izzad, szaporodnak a baktériumok stb. Táplálkozással is tudod elvileg befolyásolni, esetleg az élőflórás joghurtok segithetnek.

Ha olyan szituációba kerülsz, előtte kicsit leöblíted, de nyugi aki csinált mar ilyet az bizony tudja, hogy annak némi szaga is van.

2021. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem műanyag tangát használsz, hanem a hüvely résznél megerősített normális pamut bugyit?
2021. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
100% pamut bugyit hordok.
2021. febr. 27. 21:25
 9/15 anonim válasza:

Megfelelő mennyiségű folyadékbevitel (vízre gondolok) és egészséges táplálkozás tud rajta segíteni.

De egyébként normális, ha odalent van egy jellegzetes “szagod”.

2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Esetleg ha egy másik orvos is azt mondja, hogy minden rendben, akkor próbáld ki az intim lemosó mellett az illatosított tisztasági betétet. Nekem sokkal jobb a közérzetem mióta használok.
2021. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!