Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnek ilyen esetben?...

Mit tehetnek ilyen esetben? Borzasztoan faj

Figyelt kérdés

Fajo foggal mentem hetfon a helyi fogorvoshoz, szeptember 28ra kaptam leghamarabb idopontot. Hetfo delutan kaptam egy ideiglenes tomest, este mar pesten voltam az ugyeleten jobb oldali allkapcsom es fulem is nyilalt. Ott kitisztitottak, szerdan vissza jottem szabolcsra, ujra kaptam ideiglenes tomest es mar antibiotikumot is. Ma ejjel mar aludni sem birtam a fajdalomtol, ugy erzem, mintha tepnek a jobb oldalam. Erdi ugyeletet hivtam, mivel ma iskolafogaszat van, nincs akkut ellatas. Leghamarabb holnap reggel tudok menni az ugyeletre, de mar enni sem birok.

Hogy birjam ki reggelig?☹️☹️



2023. aug. 11. 14:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyogyszer nem hasznal..
2023. aug. 11. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Flector port probaltad? Venykoteles, de talan meg rendel a haziorvosod, felirja felhobe, te meg kivaltod, be se kell menni hozza.


Nekem ez a gyogyszer mindig elviselhetove tette a durva fogfajast.

2023. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak reggelig kell akkor egyszer ilyenre már kinomban nem tudtam mitenni pálinkáztam a fogamra nem volt jó de mivel nem bírom az alkoholt berugtam mit a csacsi és semmit nem éreztem konkrétal elzsibadt a szám de az egész. Reggel fejfájással mentem dokihoz
2023. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!