Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes fogsor (felső) mennyibe...

Teljes fogsor (felső) mennyibe kerülhet ? Műanyag. Mitől kezdődnek z árak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Államiban 80 ezret mondott a műanyagra a technikus, a fém 120 ezer volt, azt választottam, hátul még van mihez kapcsolni, de gyakorlatilag teljes felső műfogor. Ez idén nyáron készült. Nyugdíjasoknak 40 ezer lenne mondjuk ugyanez, mint az enyém. Érdemes egyből a fogtechnikushoz menni, nekem ez a 3. felső fogsorom, ez olyan, mintha “rám öntötték volna”, végre. Az előző 250 ezer+egyéb beavatkozásokkal 500 ezer volt magánban és rémesen sikerült. Mászkáltam vissza 8 hónapig a fogorvoshoz igazíttatni, de használhatatlan volt.
2023. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Fog készitéshez a mintát az orvosok veszik le .Ha jó a minta levétel,és ügyes a technikus,akkor jó lesz a fogsor is .

Magánba nem csinálnak műanyag fogsort.

2023. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!