Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kéne vetetnem az egyik...

Ki kéne vetetnem az egyik bölcsességfogamat (alsó, félig kibújt), de tudok közvetlenül utána beszélni fájdalom nélkül, mert rádióban dolgozom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, közvetlenül utána azért nem, mert zsibbadni fog a szád(még ha menne sem érdemes, nehogy elharapd a nyelved), aztán meg még ha szerencsés vagy és nem kapsz szájzárat, akkor sem lesz az igazi úgy 2 napig. Bedagad, feszít az arcod...
2010. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nincs baja a fognak, akkor ne húzasd ki
2010. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aznap nem hiszem, úgyhogy akkor szedesd ki amikor van 2 egymás utáni szabad napod.
2010. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem három bölcsességfogat húztak egyszerre, egyik sem volt egyszerű, de megúsztam a szájzárat, gond nélkül tudtam beszélni, és minimális fájdalmam volt. Tény, hogy ez a ritkábbik eset... Sokat segít, ha már a húzás előtt 20 perccel - fél órával beveszel fájdalomcsillapítót (lehetőleg elhúzódó hatású készítményt), és nagyon odafigyelsz a seb tisztán tartására (naponta többször fogmosás, 2 óránként fertőtlenítős öblögetés különösen az első napokban). Ha teheted, tényleg érdemes olyankor belevágni, amikor van utána 1-2 szabadnapod. Sok sikert!
2010. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!