Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy gond ha nem tömetem be?

Nagy gond ha nem tömetem be?

Figyelt kérdés

Egy éve az iskola orvos, azt mondta hogy van egy lukas fogom.

De soha nem fájt előtte se és utána se.

Lehet hogy tévedett?

És mi a következménye ha nem tömetem be?


2010. okt. 16. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem tometed be csak rosszabb lesz, elobb utobb nagyobb lesz a lyuk, fajni is fog.. es az idegeket elerheti akkor megjobban faj es fajdalmas lesz a tomese is vagy ki kell huzni.. minel elobb betometed annal jobb!!! annal kevesbe fajdalmas (kibirod hogy 10-15percig furoval kitisztitjak /kaphatsz erzestelenitest is/ es utana betomik..vagy majd par honap vagy ev mulva szepen gyokerkezelni kell meg 2x akkora lyukat kell ra furni esetleg vesovel/kalapaccsal kell majd kivesni /ha pl. hatso fog/ ... nekem volt 1 ilyen fogam amit nem kezeltettem aztan az evek soran ugy tonkrement..hogy hiaba tomtek be kipotyogott a tomes allandoan meg a fog ugy tonkrement hogy huzasnal letort es vesovel kellett (hosszaban) kettevagni hogy ki tudjak huzni... iszonyat fajdalmas volt...


na.. mielobb betomik annal biztosabb hogy hosszu idore megmented, es megkimeled magad kesobbi torturaktol

2010. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szájszag,ekcémás bőrkiütés,hajhullás,fogjájás,a szívedre is rámehetnek a baktériumok.
2010. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tömesd be mindenképp mert a húzás rosszabb.
2010. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom :) Majd a jövő héten elmegyek egy fogorvoshoz, hogy mondja meg tényleg van ott egy lyuk.
2010. okt. 16. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

mi épp ezen a héten voltunk suli fogorvosnál.

a nő azt ne mtudtam melyik a jobb vagy a bal keze, és hogy melyik az alsó vagy fölső : D

egyik nap 6 lukas fogad van, nem csinálsz semmit, másnapra egy sem lesz..

szoval nálunk nem eléggé megbízható :D

de ha megnézeted igazi fogorvossal attól nem lesz bajod:)

2010. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*nem tudta
2010. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!