Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen szájvizeknek van rossz...

Milyen szájvizeknek van rossz íze?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Rossmann-féle Prokudentet, ez borzalmas, ki fogom önteni. De nem az a probléma, hogy olcsó, mert a korábbi Amalfi is az volt, kb. 600 Ft, de sokkal jobb.

2023. szept. 3. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Lidl sajátmárkás túl édes volt, a Listerin meg csíp.
2023. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld Elmex jött be a legjobban ízre.
2023. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Listerine alkohol és mindenmentes borzalmas szar.
2023. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 örülök, csak nem ezekről szólt a kérdés.
2023. szept. 3. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alkoholmentes Listerine ugyan erőteljes, de nem rossz az íze.

(tudom, nem ez a kérdés :))

2023. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig szinte csak jókról olvastam, amik esetleg egy kissé erősek. Az érdekel, mit kell kerülni...
2023. szept. 10. 06:19
 7/10 xp ali ***** válasza:
A SOTE fogorvosai szerint normál esetben nem érdemes szájvizet használni. Ha mégis használsz, mert nem bírod ki, mert annyira megszoktad, akkor mindenképp színtelent. Az ízre nincs javaslatuk. De 10-ből 10 ezt mondja. Kivéve persze amikor szájseb műtétek után 1 darabig ilyen antibakteriálisakat kell használni.
dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xp ali ***** válasza:
De az antibakteriálisokat meg napi szinten ne használd, mert egy nehezen leszedhető sárgás elszineződést okoz, amit utálnak leszedni a fogik is, mert nehezen jön le.
dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Corsodyl-nak rossz az íze.
dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azóta én is olvastam, hogy teljesen felesleges, sőt ártalmas rendszeresen ilyet használni, úgyhogy hiába vettem jóízű Colgate-et utána, csak kb. félig használtam el, azóta érintetlen.

#9 A Corsodyl már inkább szájfertőtlenítő tudtommal, fogorvos javasolhat ilyet kezelés után.

dec. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!