Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 hete tartó arc vagy fogfájda...

Moogyi@1 kérdése:

3 hete tartó arc vagy fogfájdalom?

Figyelt kérdés
3 hete tartó arcfájdalmam van ,már kaptam antibiotikumot fog gyulladásra es arcüreg gyulladásra ugyanúgy.Voltam fogorvosnál volt rtg gyulladásnak semmi jele kopogtatott nyomkodott semmi,végül tömött de meg maradt a fájdalom így is ,Este ha lefekszem nincs semmi pici nyomas nem ertem mi lehet ez a fogorvos azt mondta ,ha nem lesz jobb huzni kell de konkretan mit akar huzni mikor meg en sem tudom melyik fog faj vagy az fáje egyaltalan .volt már igy valaki?kezd nagyon fárasztó lenni.?!

2023. szept. 22. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el egy másik fogorvoshoz, de esetleg egy gégészhez is.
2023. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy másik fogorvos kéne, de ha az se talál semmit, akkor lehet beképzeled.
2023. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
CT-n nézte vagy csak egy fogat röntgenezett? A CT informatívabb. Jól felszerelt magánklinikára menj. Aki látatlanban húzni akar, az nem nyerő. A fogmentés célja az alap, gyökérkezelés útján is.
2023. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit még ki felejtettem az ínyem csíp kicsit kellemetlen dee manapság sokat fáj a nyakam ezért párszor estére be veszek egy izom lazítót és akkor is enyhül a fájdalom. Lehet benne valami h beképzelem csak nem beképzelés esetleg valami ideg nyomódik vagy nem tudom
2023. szept. 22. 12:12
 5/5 anonim válasza:
Passzold azt a fogorvost, fogat csak a legvégső esetben húzzon.
2023. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!