Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veletek történt már ilyen?...

Veletek történt már ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz mentem volna időpontra fogkkőleszedésre a mai napon. Nagy nehezen tudtam hozzájuk időpontot foglalni, két napig próbáltam őket elérni és mintha felvették volna a telefont aztán gyorsan lecsapták volna.. Aztán a sokadik alkalommal végre sikerült elérni őket. Normálisan beszéltem velük, pedig lett volna okom panaszkodni. Tudom, hogy túl terhelt az egészségügy, emiatt megértem, ha nehezen lehet elérni őket. Aztán ma elérkezett a várva várt időpont. Időben oda mentem, erre akkor szembesültem, hogy egy kis fecnin ki van írva a doktornő nem rendel pont 26-29-e között. A leg alapabb lett volna kiírni a honlapra ezt az információt. Azt már nem is írom, hogy akinek erre az időszakra volt időpont egyeztetve azt értesíteni kellett volna a változásról és talán egy új időpontot egyeztetni, mert valamiért akart menni hozzá a páciens.

Vagy rosszul gondolom?

A munkát direkt úgy szerveztem, hogy minden klappoljon, direkt délutánba kértem magam, hogy ott tudjak lenni 8:30-ra és ne szabadságot kelljen kérnem miatta vagy késsek a munkából.



2023. szept. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Történt. Magánban is. Többször is. Sz*nak az emberre.
2023. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen magánban, májusban kaptam az időpontot, júliusra adták, szabit vettem ki, odautaztam, erre a szomszéd rendelőből hazainduló orvos és asszisztens mondták, hogy egész héten szabadságon van az orvos akihez az időpontot kaptam.
2023. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig pont azon gondolkodtam, hogy magánba megyek ezek után. Sok ismerőstől pozitív megerősítést kaptam róluk. Nagyon ki borító, hogy simán megcsinálják ezt magánban is ezek szerint.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. szept. 26. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghozza úgy csinálták meg magánban, hogy odamentem, leültettek, egy órát várattak és csak utána derült ki, hogy az a doki SOHA nem rendel a hétnek azon a napján. Ráadásul egy olyan helyen, ahol nagyon előadják magukat, hogy milyen csodás minden.
2023. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Államin már nincs mit csodálkozni. Viszont az elég gáz, ha ezt valahol magánban megengedik, hogy nem értesítenek és az ember feleslegesen megy oda. Olyan helyre nem is mennék vissza. Nekem is mondták már le magánban, de napokkal előbb és ha nem értek el telefonon, akkor e-mailben megírták és várták a választ az új időponttal kapcsolatban.
2023. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!