Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vályi Pistának miért változott...

Vályi Pistának miért változott meg ennyire a véleménye az elektromos autókról?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt hangoztatta, hogy tiétek a fogyasztás, miénk a V8, csak a belső égésű motor, mit tudom én, mostanában meg csak jó azért az elektromos autó is. Gondolom, rájött, ha a jövőben is szeretne dolgozni valahol, akkor érteni kell az elektromos autóhoz is, illetve csak el kéne fogadni.

2021. szept. 11. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
83%
Az utolsó mondatodban szerintem meg is válaszoltad a kérdést magadnak
2021. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Csikós Zsolt is elfogadta. Belátták hogy az a jövő.

Ha nem vennének tudomást róla, 3-4 éven belül nem tudnának milyen tesztautókat kapni a forgalmazóktól.

2021. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

A magánvéleménye lehet más, de a munka meg munka, Mondjuk Csikós esetében ugye azért elmondta, hogy miért lett ez a véleménye, és hogy a veteránozást hétvégi hobbinak szeretné, mert tudja, hogy környezetszennyezőbbek a ami autókhoz képest bőven.

Vályi esetében meg inkább tényleg az, hogy szerintem úgymond egy kis kényszer is volt benne, hogy vagy próbál megbarátkozni velük, vagy idővel nem lesz amit bemutasson.

2021. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

A Dacia villanyautó tesztje szenzációs volt.

Hát ez itt olyan mezitlábás, hogy itt állok mellette, és az én tálpámát szúrjá a fű.

2021. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

#2: a rövidtávú jövő, ami új autókat illeti.

Aztán jön a hidrogén, ami végre tiszta és kompromisszummentes.

2021. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Hidrogén a rövid távú jövő, és már ma is zsákutca.

A vízbontás hatásfoka nagyon rossz, sokkal rosszabb mint az akkutöltésé. Körülményes tárolni, szállítani, tölteni.

Minden gyártó aki belekezdett, kezdi feladni. Öt éven belül eltűnnek, és az akkumulátoros villanyautók lesznek az egyeduralkodók.

2021. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Leírtad magadnak az általad vélt választ, akkor mi a kérdés?

Semmi rájövés nincs ebben. Hanem ő ezért kapja a fizetését. "A videó fizetett promóciót tartalmaz." Azt kell mondani, amiért fizetnek. Ez a munkája.

2021. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
kijaza vályi pista? számít a véleménye?
2021. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Igazából rájött, hogy átlag embernek, átlag autónak tökéletes az elektromos. Nekem amióta van egy fasza kis mx-5-öm, azóta semmilyen más belső égésű motoros autó vezetése nem tud élményt adni, így abszolút támogatom, hogy az amúgy családi autók villannyal menjenek. Vezettem villanyautót, marhajó egy fíling. Élményautóba, sportautókba maradjon a benzin, mint ahogy a Miata is benzines és istencsászár élmény menni vele, de közlekedő edény autót villany hajtással vennék.
2021. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az idő megy, a vélemények is változhatnak. Én teljesen egyetértek vele, mert 4-5 éve az elektromos autó szóra az amorf Mitsubishi e-MiEV meg a Nissan Lead ugrott be. Azóta nagyot fordult a világ, itt a Porsche Taycan, az e-Tron GT, most jön a BMW i4. Szerintem belátta, hogy lehet hova fejlődni e téren, és nem is olyan rossz dolog az elektromosság (mondom ezt 100% benzinvérűként).
2021. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!