Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 5 hónapja tömött (jobb alsó...

5 hónapja tömött (jobb alsó nagy örlő) fog tegnap óta érzékeny, hidegre nyilal, rágásra fáj?

Figyelt kérdés

Alapon nem nagyon fáj, csak erős harapásra és nyomásra, illetve ha nagyon hideg éri, úgy értem hideg csapvíz akkor nyilal. Alapon semmi, de ha erőlködök akkor picit mintha érezném, hogy pulzál utána. Viszont az íny piros mellette eléggé egy sávban.


Begyulladt? Azt tudom, hogy tegnapelőtt új fogkefével mostam fogat és vérzett az ínyem is, erősen dörzsöltem, lehet ennyire nem szabadott volna? A fogom nem látom semmi fekete rohadást, mint mikor szuvas, a tömés szépen ott van.


2023. szept. 30. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Szia, nekem ugyanez van, pedig már évek óta tömték. Ugyanígy érzékeny hidegre is, de megszoktam, már észre sem veszem, ha nem jött fel a tömés akkor teljesen normális. Hiába tömik be a lyukas fogat, nem lesz már az igazi, érzékeny marad valamilyen szinten.
2023. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az új kefe a ludas és beirritálta az ínynél és begyulladt. Várok vele pár napot, máskor elmúlt, de hidegre tényleg érzékeny sokszor így is.
2023. okt. 1. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendesen tömött fognak nem kellene fájnia.
2023. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, oldalt van egy szuvad picike leválás, egy mini lyuk ilyen szilánk alakban az lesz a ludas... szóval mehetek vele kedden akkor lesz rendelés. Enyhén fájdogál néha, szerencsére jól húzom ezek szerint...
2023. okt. 1. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma este vettem észre!
2023. okt. 1. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!