Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati híd beépítését...

Fogászati híd beépítését mennyivel a foghúzás után ajánlott megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Van erre valami ideális időpont, illetve, van, amikor még túl korai, vagy esetleg túl késő?

Mivel, gondolom, az íny változik, alakul még utána.



2023. okt. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Túl késő nincs. Túl korai nyilván az, ha mondjuk a kihúzott fog helye még nem gyógyult meg teljesen.
2023. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Változó. A fogorvos eltávolítja a fogad, aztán fog adni egy kontroll időpontot, legalább egy hónappal későbbre. Ott már látni fogja, hogy mikor lehet levenni a lenyomatot.
2023. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Foghúzás után 1 héttel vesznek lenyomatot. 6-8 hét kb. a gyógyulási idő.
2023. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Két hónap.
2023. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodtan pontozzatok le, fogászaton dolgozom asszisztensként. :D Agyatlanok.
2023. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is fogászaton dolgozom, szintén asszisztensként. Nem jellemző, hogy egy héttel a húzás után már le is csiszoljuk a szinte friss seb melletti fogakat, és már vesszük is a mintát. Lehet, hogy valahol ez szokás, de azért ennél több időt érdemes hagyni.
2023. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 is húztak egymás mellettit.Ahogy a vérzés el állt,már vették is le a mintát .Ki sem szálltam a székből.
2023. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az is érdekelne, lehet-e probléma, ha akár egy év is eltelik a foghúzás után. Ajánlatos nem várni ennyit, vagy nem számít?
2023. okt. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!