Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárgának érzem a fogaim. Mi...

Sárgának érzem a fogaim. Mi lehet ennek az oka? Mit tegyek, ha fehér fogakat szeretnék?

Figyelt kérdés

Naponta kétszer minimum mosom a fogaim és kiöblítem szájvízzel is. Este fogselyemmel/fogpiszkálóval is kitisztítom őket. Sokszor megejtem a reggeli rutint ebéd után is, mivel általában délutáni elfoglaltságaim is vannak, rágózni nem rágózom, de ki nem állhatom, ha ételmaradék vagy ételíz van a számban. Csak párszor volt olyan, hogy kifelejtettem a fogápolást, mert elaludtam vagy hasonló, ugyanakkor másnak még jobban kitisztítottam.


Nem iszom kólát, sem semmi egyéb szénsavas üdítőitalt. Kávét is csak ritkán. Esetleg a tea az, amit gyakrabban, de mindig megmosom utána a fogaim.


Utálom, ha sárgásak a fogaim...


Mit tegyek? Mi lehet az ok?



2023. okt. 9. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Szia! A tea fogyasztása igen csak beszinezi a fogaidat. Fogfehérités most nagyon divatos szolgáltatás több Fogorvosi Praxis kinálja.
2023. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!