Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy már 8 éve...

Az normális, hogy már 8 éve nő a bölcsesség fogam?

Figyelt kérdés
25 vagyok, és már 17 éves korom óta nő, de még félig sincsen kint. Felül teljesen kinőtt mindkettő(azok is több év alatt), az alsó kettő viszont elkezd nőni, utána meg meg áll, és ez így megy már 7 éve, hogy hol nő, hol nem.

2023. okt. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális, de van ilyen.
2023. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most néztem utána, hogy szakaszosan nő.
2023. okt. 12. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A két alsó bölcsesség fogamnak csak a hegye látszódott ki 18 éves koromban, mintha megállt volna a növekedésük....

Majd a röntgen felvételen látszódott, hogy mindkettő vízszintesen fekszik. El kellett távolítani mindegyiket.

Azt mondta a fogorvos, hogy ez azért van, mert ázsiai állkapcsom van, ami ugye pici. Európai fogazattal/fogakkal, amik meg nagyok, és nem férnek el benne, ezért jött létre ez a deformáció.

2023. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet én is el fogom őket távolítatni(az alsó kettőt), ugyanis nagyon nehéz őket tisztítani, még úgy is, hogy napi 3-szor mosok fogat.
2023. okt. 12. 00:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a foghúzás híve, de már kiszedettem volna. A bölcsifognak eleve nincs túlzott élettani szerepe, sőt, általában inkbáb csak a gond van vele.
2023. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!