Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon zsibbad a nyelvem a...

Nagyon zsibbad a nyelvem a corsodyl-tól. Este öblögettem vele és most reggel is úgy zsibbad hogy hihetetlen. De a fogorvosom azt mondja mindenképp használjam... Hogy csillapíthatom a zsibbadást?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez ilyen. Vagy az inygyulladas, vagy kibirod a zsibbadast napi par perc erejeig.
2023. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat az a baj hogy nem napi pár perc. Tegnap este öblögettem vele és még most is ugy zsibbad hogy szinte semmilyen ízt nem erzek meg nehéz beszélnem.

Mar 13 órája is volt hogy öblögettem vele és ugyan úgy zsibbad mint az első par percben.

2023. okt. 14. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Ezért nem használom. Majd egy idő után elmúlik
2023. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mást használj. lehet allergiás vagy rá. Phlogosol oldatot próbáld ki, vagy valamilyen gélt.
2023. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!