Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem mindig az olcsóbb a jobb?

Nem mindig az olcsóbb a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre.


Sajnos felülre ideglenesen egy max két évig kivehetős fogsor kellene, viszont 220-250 ezrekért csinálnak azokon a helyeken amiket ismerösök ajánlottak.(Uniklinik) stb. Míg máshol 120 ezerért láttam, de vagy rossz tapasztalatom volt ott fogpótlás terén hiába került 120 ezerbe, vagy nagyon messze van a fogászat. Vagy épp nem láttam véleményt a fogászatról, hogy milyen fogpótlást csinálnak ezért vakon nem szeretnék kísérletezni. . Megéri manapság 220-250 ezerért egy felső kivehetős fogpótlás? Nagyon nem opció, hogy kísérletezzek mert 150 ezret már buktam, az idő szorít mert június óta felül nincs fogam, ebben az évben szeretném ha lennének már fogaim. Mellesleg fiatal vagyok tehát a mindegy milyen kinézetű fogsor nem opció. Csak azért, hogy valami legyen a számba de enni ne tudjak vele.


2023. okt. 14. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyeneken nem éri meg spórolni. Én is fiatal vagyok, mondjuk én külföldön dolgozom, de én úgy vagyok vele, ha nem lenne fogam, lehetnék akármennyire szegény, nekem akkor is a fogam megcsináltatása lenne az első. Képes lennék inkább nem enni, csak összegyűljön a pénz. Bárki bármit mond, a fog nagyon számít. És ezt nem rosszindulatból írom, hanem ez így van.
2023. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!