Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után meddig lesz még érzékeny a helye?

Figyelt kérdés

Két hete műtötték ki a jobb alsómat, viszonylag nagy munkával. Nyolc öltés, és másfél óra kellett a dokinak - de nagyon korrekt munkát végzett, mert az érzéstelenítő után sem fájt már. Inkább kellemetlen volt az első napokban, mintsem fájdalmas. Azóta sem kellett fájdalomcsillapító, napról napra egyre jobb, és holnapután megyek varratszedésre.


Ugyanakkor, még mindig érzem, hogy valami nem oké beszéd, illetve evés közben. Azon az oldalon még mindig nem esik jól rágni pl. és még mindig meg vannak kicsit dagadva a szövetek, vagy csont, nem tudom pontosan.


Nektek meddig tartott a teljes regeneráció? Mire számíthatok, mire figyeljek?


Köszönöm!



2023. okt. 22. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakinek 3-4 nap is elég, de olyan is van, akinek kell legalább 1 hónap. Szervezet függő.
2023. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egyéni, lehet akár még egy hónap is. Nekem néha a mai napig érzékenyek a 8asok helyei. Pedig nekem hamar kint voltak.
2023. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es voltam 5 éve voltak...
2023. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh, hát ez nem túl biztató prognózis. Varratszedés után egyébként már nem valószínű, hogy felszakadnak a sebek? Szép lassan visszaszoktatnám az érzékeny oldalt a rágásra.
2023. okt. 22. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szakad fel
2023. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!