Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal alsó bölcsességfog gyulladás?

Bal alsó bölcsességfog gyulladás?

Figyelt kérdés

A bal alsó bölcsességfogam már kibújt eddig nem volt vele probléma, de most ránőtt a fogíny és megduzzadt az íny, illetve minimálisan az arcom is, és a bal nyirokcsomóm is megduzzadt. Olyan fura érzés, mintha megfázásos tüneteim lennének. Fogdokival beszéltem, hétfőn kell újra felhivnom.

Addig nem lehet belőle bajom? Úgy értem, hogy gyulladásban van gondolom (dagadás,fájdalom miatt), és antibiotikum nélkül nem lesz gond vele addig amíg nem kerülök orvoshoz?

Köszi előre is



nov. 11. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond addig, ne aggódj.


Nekem 2-3 hét volt, mire kaptam antibiotikumot, pont egy nagy covid hullám alatt pár éve, nem fogadott egy fogorvos sem.


Szerencsére nem lett gond, kihúztam azt a pár hetet, utána kihúzták szerencsére.

nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Neked is ezek a tünetek voltak?

nov. 11. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajaj, fájt nagyon, be volt gyulladva, genny is jött belőle.

Az arcom csak kicsit dagadt be, de nekem eleve kerek az arcom, szerintem azért nem látszott.


Amikor a másik alsó gyulladt be, az még jobban fájt, de az nem volt gennyes.


Jobbulást neked!

nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gingisol vízben oldva öblögetés, vagy lacalut aktív fogkrem. Íny erősítő, gyulladás gátló mindkettő.
nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!