Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? (szájsebészet)

Ez normális? (szájsebészet)

Figyelt kérdés
Ma voltam szájsebészeten (2023.11.20) Volt egy foghúzásom és egy bentmaradt foggyökér eltávolítás az ínyemből,ez már műtétnek minősül. Csontig vágtak.Eléggé meggyötörtek, enyhén szólva is.Össze is varrták stb.Ez ilyenkor normális hogy a fél arcom úgy be van dagadva mintha egy golf labda lenne a számban.Hatalmas..

nov. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ha 2-3 napon belül nem megy lentebb a duzzanat menj vissza. Milyen gyógyszert kaptál?
nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, jegeld kivülröl.Jegakkut csomagolj be egy törlökendőbe vagy egy puhább anyagba( régi póló) ez enyhítheti is a fájdalmad.Kitartást
nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első.Nem kaptam ott semmilyen gyógyszert.Csak 3 szuris érzéstelenítőt.Gyógyszert én vettem magamnak,algopyrin,apranax,flektor por. Felkészültem erre a napra..

Második köszi a tippet megfogadom

nov. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!