Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha azt mondom a fogorvosnak,...

Ha azt mondom a fogorvosnak, hogy huzza ki az összes fogam, mert protézist akarok, akkor megcsinálja?

Figyelt kérdés
Van felül kb 6 fogam. Ezeken korhid. De be van alatta gyulladva 1-2 fog..így nem lehet kikezelni oket. Nekem ebből a fajdalombol elegem van, ki fogja húzni őket ha o nem látja indokoltnak csak en akarok már ennek egy életre véget vetni?

nov. 26. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Indokoltnak fogja látni a gyulladt fogak kihúzását.

Az egészségeseket meghagyja a pótlás megtartójának.

nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már voltam náluk 3x,hogy be van gyulladva, csináltak panoráma röntgent es mondták h nincs.. Dehat érzem basszus.

Akkor esélytelen, hogy bármilyen fogorvos "egészséges" fogat huzzon? En már nem akarok tobb rögzíthető pótlást, mert ebben is 2 milliom all es faj alatta.. Soha többet nem akarok már fogfájást. Pedig rögzíthető alatt fix h idő kérdése mikor lesz gond megint

nov. 26. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyulladast kellene kikezelni vgy a fajdalmat...nem fogja szerintem kihúzni. De ha 3x vltl a fajdalommal naluk, akkor en elmennek mashova megnezetni, marcsan masod szakvélemeny miatt is.
nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem valószinu. Még olyan pitiáner dologba se mennek bele a köcsögök, hogy megmondtam neki milyen koronát csináljon de csak drága cirkóniumot akarna
nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát sztem félti ezt a rohadt hidat, mert még tuti érvényes rá a garancia.. vagy most járt le épp.. csak az egészségemmel játszik. annyira nem vagyok, volt már gyulladt sok fogam, tudom milyen érzés. elmegyek akkor máshoz. mert tudtommal amúgy lehetne azt is, hogy megpróbálják átfúrni és gyökérkezelni, de ő erre is a gyökércsúcs rezekciót vagy mit mondott, ami sztem sokkal kockázatosabb.. csak ugye akkor is megúszná, hogy hozzányúljon a hídhoz
nov. 26. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

5# Milyen kis kedvesen, barátságosan beszélsz a fogorvosodról.

Jó az ha megvan a bizalom

nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészséges fogat nem fog kihúzni, ha egy csöpp esze van, nem fogja megkockáztatni azt, hogy utána csinál egy sima teljes kivehető protézist, amivel nyilván csak a bajod lesz, mivel az egy darab műanyag, és jársz majd a nyakára, hogy semmi sem jó. Akkor el kell menni a következő fogorvoshoz.
nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!