Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy megcsináljam...

Mit tegyek, hogy megcsináljam amit akarok?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál is. Azt mondta, hogy úgy látja, hogy amit én akarok azt valójában nem akarom eléggé, csak úgy jó lenne ha....

Jól átgondoltam és igaza van. Csomó dolgot nem is akarok igazán, legalábbis nem annyira, hogy tegyek érte. Inkább csak álmodozok.


De most van 2-3 dolog amit ugyan így nem tudok megtenni, de ha nem teszem meg rohadtul szarul vagyok/ szenvedek.

De másnap vagy 1 hét múlva ugyan úgy nem teszem meg.


Mit tehetek ez ellen?


2013. okt. 17. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy változz meg, vagy törődj bele, hogy ilyen vagy. Nem szégyen a beismerés, és megszabadulsz egy csomó felesleges stressztől.


Ismerd meg és szeresd önmagadat olyannak, amilyen vagy.

2013. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok!

Képtelen vagyok időben lefeküdni, van, hogy 3 nap alatt összesen 9-10 órát alszok. Van, hogy nem vásárolok be és másnap kb. 5-6 órát éhezek, mert nincs bolt ott ahol dolgozok.


És még van 1-2 hasonló dolog.

2013. okt. 17. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden csak AKARAT kérdése. De a dolog nem ilyen egyszerű
2013. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezd apro dolgokkal eloszor, amikre ra tudod venni magad.

Ha azok mar mennek, akkor elmelheted.

Enni, aludni azt kene, az nem akarat kerdese, ha kihagyod azokat akkor ne csodalkozz, h szenvedsz.

Mert ha vki nem alszik rendesen, es nem eszik rendesen igencsak rossz kedve lesz, es tuti hogy olyankor mashoz se lesz kedve, hogy megcsinalja...

2013. okt. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!