Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátum után mekkora...

Fog implantátum után mekkora a fájdalom ? Aznapra veszek ki szabadságot természetesen, de másnap mehetek már dolgozni ? ( nem fizikai munkát végzek )

Figyelt kérdés

nov. 29. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak nagyra dagadt az arca, de azt mondta minimális fájdalmat érez csak. Persze ez függ attól is, h mennyire kell az állkapoccsal babrálni.
nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lóf.sz, mint egy foghúzás.


Nyilván 1-2 napig szükséged lesz fájdalomcsillapítóra, de önmagában a fájdalom elenyésző.

nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
nov. 29. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 van és egyikkel sem volt semmi probléma.:) Erős fájdalom-és gyulladáscsökkentőt írnak fel,+ antibiotikum..emelett vannak "szabályok",amiket ha betartasz,nem lesz gond. Pl jegelés. Nagyon fontos. Kedden tettek be 2 implantátumot nekem és mivel pörgős napom volt,nem.tudtam jegelni,így éreztem is nap végére,hogy kezd dagadni. Szóval tedd azt,amit mond a doki:) Első este csak polcolva aludj,és ne azon az oldalt,ahová került az implantátum. Az egész meg van 20-30 perc alatt,aztán végzed a dolgod tovább,én elmentem bevásárolni,főztem, takarítottam😅
dec. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!