Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tubuláris melleket (csőmell)...

Tubuláris melleket (csőmell) csak plasztikai műtéttel lehet helyrehozni? Nem ismertek valami természetes, beavatkozás nélküli megoldást?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Ha Nő vagy, akkor tök felesleges ezeken gondolkozni, hiszen nekem sem a legszebb a mellem, a párom mégis szereti úgy ahogy van, de nyilván én is elfogadom.

Azért feltételeztem azt hogy esetleg Nő vagy mert ugye a férfiaknak is lehet olyan hogy kialakul egy bizonyos mellforma.


19L

2022. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Lány vagyok, igaz még feljődésben vagyok, tehát még nőhetnének a melleim, de felfigyeltem rá hogy már több éve nem fejlődött egyáltalán és totál rendellenes alakja van. Először azt hittem hogy valami nőgyógyászati betegség vagy ilyenek, de kiderült hogy ilyenről szó sincs, ez egy fejlődési rendellenesség, és csak esztétikai probléma. Nem teljesen egyforma a két mellem. Az egyik kicsit normálisabban néz ki, nagyjából rendes alakja van. A másik viszont teljesen el van deformálódva. A mellbimbó fel van duzzadva és aránytalanul nagy a mellemhez képest. Műtétet semmiképp sem szeretnék de jó lenne ha létezne valami megoldás ami legalább egy picit segítene.

2022. júl. 14. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Nincs szikementes megoldás.
2022. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!